| DarkShina5566 a întrebat:

Ce parere aveti de testele initiale propuse de ministrul Daniel Funeriu?
Ce parere aveti ca trebuie sa dati cate 2 sau 3 teste pe zi timp de o saptamana?

Răspuns Câştigător
| MoreFun a răspuns:

Mie mi se par o prostie. Măcar daca ar fi dor din materiile cele mai importante ( mate, romana, fizica si chimie eventual ) dar chiar din toate? As vrea sa-l vad pe el la toate materiile ce note ar lua la testele astea.

2 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Sunt sigura ca daca i s-ar da lui aceleasi subiecte, nu ar sti sa le faca.happy

| ToxicTeddFTW a răspuns:

E aiurea straight face