| amfibianx a întrebat:

Ce parere aveti de testele initiale?

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Parerea mea e o pierdere de timp.Au facut atat tam-tam cu testele astea cand stai mai bine sa te gandesti nici nu se trec in catalog, nici nu ne zic notele.Mrg au fost dupa parerea mea foarte usoare pentru multe nici n-a fost nevoie sa invat.Si ma gandesc si la profesori dc naiba sa stai sa corectezi 300 de lucrari degeaba?

2 răspunsuri:
| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Este o mare prostie. ne-a zis si doamna de geografie este o nebunie totala fiindca pierdem 3 saptamani din scoala doar pe teste iar doamnele invatoare nu mai au timp sa ne predea toate lectiile mai ales ca geografia sau alte ore care avem 2 ore pe saptamana.
Numai bine!

| BlackRose14 a răspuns:

Cum se spunea O prostie totala : )) Dupa ce sa le dai? Ca sa aiba profesorii ce corecta? Si Ce faci cu ele? Te stergi la fund; )) Si asa nu se trec happy

Întrebări recente