| soloangel01 a întrebat:

Ce parere aveti de un baiat cu parul dat pe o parte? Cu funtea la vedere(fruntea este fara cosuri!).

5 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Nu suna prea detaliata descrierea.Deci, din ce spui, tenul este in regula si are un anumit stil de a se pieptana.

| soloangel01 explică (pentru ElenaSA):

Vreau sa spun ca cineva a ras de mine ca mi se vede fruntea de la 1 km! Trebuie sa pun la suflet?

| Liviu a răspuns (pentru soloangel01):

Si eu am avut parul lung, nu stiam ce e de ras uneori. Dar Dupa ce am dat pletele jos mi-am dat si eu seama cum aratam laughing Cand esti copil nu iti dai seama de unele lucruri, e moda... e pubertatea.Ce pot spune eu? mie mi se vede toata 'scafarlia' de la 10 km laughing (Sunt chelios) Crezi ca imi pasa? Cate babe se uita ciudat la mine, cata lume se inchina cand trec pe langa ei Dar imi vad de treaba mea si imi port portulwinking

| ElenaSA a răspuns (pentru soloangel01):

Fruntea inalta era considerata semn de inteligenta.Asa ca, bine ca se vede. Daca mai esti si istet poti sa-i dai replica asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi cred că e drăguț...blushing