| Anovlad18 a întrebat:

Ce părere aveți de un liceu privat cu frecventa redusă dacă eu am fost exmatriculat?
Ma voi putea înscrie acolo și sa continui școala?

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Atat frecventa redusa cat si seralul sunt cursuri ce se pot urma NUMAI dupa implinirea varstei de 18 ani.Si nu vad de ce ai merge catre un liceu privat, ca nu faci decat sa dai si mai multi bani.''Cum adica si mai multi?'' te intrebi probabil.Ei bine acolo ca sa promovezi fiecare an, platesti lucrarile.De invatat si de predat nu este cazul.Notele se dau pe bani si pe cadouri ca in clasele 1-4 din scolile din mediul rural.De meritat merita dar nu la liceu privat ca nu-i vad rostul.Doar in cazul in care ar fi mult mai aproape de tine decat unul de stat.

| Anovlad18 explică (pentru siriusblack98):

Am 18 ani
Dar am fost exmatriculat
Pot? Asta nu am înțeles
Ma ia așa?

| siriusblack98 a răspuns (pentru Anovlad18):

Poti,bineinteles.N-are treaba ca ai fost tu exmatriculat.