| alexandraanamariaalexaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ce parere aveti depre melodia.Lady Gaga-Fashion? dau funda pentru cele mai frumoase cuvinte depre melodie!

Răspuns Câştigător
| blackrose7911 a răspuns:

Eu nu scriu acest raspuns pentru funda ci pentru ca imi place LadyGaga. Fashion mi se pare o melodie care o reprezinta, avand in vedere ca isi creeaza propria ''moda" cand isi face aparitia, de asemenea canta Fashion cu un accent super si destul de ciudat.Imi plac versurile, linia melodica, LadyGaga!

1 răspuns:
| Baubau_4373 a răspuns:

Bună. Lady Gaga mereu a avut ceva special. În fiecare muzică, şi în videoclip. În muzica asta, la fel. Pe mine mereu mă impresionează în mod plăcut. Muzica este întradevăr frumoasă, şi accentul, şi vocea. Versurile... o reprezintă perfect. În concluzie : Melodia este frumoasă, o reprezintă. Nu zic toate astea ca să primesc fundă.

Baubau. :*