| emoluciA a întrebat:

ce parere aveti despre vedete cumarfi :justin bieber, miley cyrus, selena gomeez, demi lovata ...si celelante vedet

10 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

O devenit vedete nu neaparat pentru ca au voce...au devenit vedete cu foarte mult noroc...

| friday a răspuns:

Vedete pentru copii de gradinita si clasele primare happy.

| Alee_6805 a răspuns:

Copii devenite vedete peste noapte, nimic mai mult...

| DaftPunk a răspuns:

Justin beber e un papa lapte, miley cyrus cat de cat e..., salena gomeez e 50/50 cum se spune, demi lovata arata bine

| Kiyy a răspuns:

Pai iti voi spune ce parere am despre fiecare in parte
justin bieber - se crede atat de cuceritor si frumos dar majoritatea numai copilele de 10-14 ani sunt fanele lui

miley cyrus - se crede mult prea adulta la 17 ani si vrea deodata sa faca totul singura { nu spun ca asta ar fi o greseala dar toate la timpul lor }

selena gomez - mi'se pare draguta fata... imi place ca face acte de caritate

demi lovato - canta destul de bine si e draguta...

| iuliana04 a răspuns:

Dar eu cred ca e un stereotip ca ei sunt copii... spre exemplu miley cyrus ea demult a crescut din hannah montana. ati vazut ultimile clipuri a ei? ( "Сan't be tamed" ori "Who owns my heart")

| Wecky a răspuns:

Nu sunt vedete.sunt niste copchii care cica "canta" si joaca teatru ca sa le placa la copii la TV.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e muzica serioasa. E pentru copii mici.Nici acatorie serioasa. Sunt ok de pus asa pe minimax, disney chanell sau unde or mai fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt amuzante.(justin bieber il ador)

| queen_6889 a răspuns:

Justin Bieber este un papa lapte miley cirus este mai talenteta selena gomez este super la fel si demi lovato