| anonim_4396 a întrebat:

Pot purta baieti doi cercei din aceia mici gen diamant intr-o singura ureche? Ce parere aveti de asta? big grinwinking

8 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Mi se pare o chestie exagerata adica poate sa-si puna cercei, dar de diamant? straight face serios? Dupa parerea mea cerceii cu diamant si in general bijuteriile mai ales aste sofisticate sunt pentru fete, fiind mai delicate... In fine pana la urma trebuie sa ii placa tipului in cauza. Asta e cel mai important happy. In plus, cand ma uit la un baiat in sensul de a verifica daca as putea fi atrasa de el, acest detaliu e total nesemnificativ. Sunt lucruri mai importante care te pot impresiona la o persoana.

| anonim_4396 explică (pentru AnonimaOk):

Nu diamant uite la asta ma refeream... http://www.ebiju.ro/......-0-big.jpg :P

| AnonimaOk a răspuns (pentru anonim_4396):

Aha, am inteles.
Pai nu stiu ce sa zic. Mie mi se pare ca ar arata rau pe baieti adica... mi se par prea mari asa si nu stiu :|. In plus, ar arata cam rau in aceeasi ureche datorita marimii.
Ar arata bine daca ar fi din aia care "atarna" nu ma pricep nu le cunosc denumirea :

http://www.trombon.ro/files/images/7/piercing.jpg

Sau din aceea mai mici. Asta e parerea mea.
Oricum, poarta-i cum crezi si cum iti place. :)

| KiduuAlle a răspuns:

Mie chiar nu mi-am place 2. Poate unul. sau o gaura mare in ureche, cu un cercel care doar "contureaza". Ceva de genu` http://img246.imageshack.us/img246/1249/picture024ir0.jpg

| ASimpleUser a răspuns (pentru KiduuAlle):

Cercelul ala "care contureaza" se numeste Flash

| KiduuAlle a răspuns (pentru ASimpleUser):

Imi statea pe limba rolling on the floor)). Multumesc oricum ca m-ai corectat.

| ASimpleUser a răspuns (pentru KiduuAlle):

Cu placere happy

| SlayChamber a răspuns:

Salut.
Sincer sa-ti spun fiecare cu stilul lui