| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre băieții care au fost în foarte multe relații și spun că au iubit de foarte multe ori si care au ierrat de foarte multe ori in fostele relații? Sunt in relatie cu cineva de genul si nu stiu ce sa cred

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.E cam greu de spus. Tind sa cred ca poti iubi cu adevarat doar de cateva ori.Ce inseamna foarte multi relatii? Si aici poate fi subiectiv: pentru cineva multe inseamna 5, pentru altul inseamna 20.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Una e îndrăgostească care apare de obicei in adolescenta iar cu totul alta este dragostea adevărată, statornică, profunda.
Sunt într-adevăr băieți care se entuziasmează repede de o fata și cred că sunt îndrăgostiți dar de fapt nu sunt.
Cred că iubirea adevărată apare doar o data în viață și doar pentru un singur partener.