| Diaaaana a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii roscati?

7 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Au avut tații lor sculele cam ruginite!

| AnonimaOk a răspuns:

Mi se par ok, mai bine decat blonzi happy In plus e super sa vezi pe cineva diferit, ar fi plictisitor sa fim toti la fel. Se zice ca roscatii ar fi mai impulsivi sau mai rebeli :O... Oricum cine te place, te place pentru cine esti nu pentru cum arati iar culoarea parului e cam ultima preferinta pe care as avea-o la un tip

| Chérrrie a răspuns:

Mi se par draguti.
Cunosc un baiat care e roscat si are si pistrui. Si e asa drguut.happy

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

Eu = singurul baiat de aici...
Eu = PUTEREA

| Differentx13 a răspuns:

Sunt mai diferiți, și asta îmi place happy.

| sowhatt a răspuns:

Sunt draguti, oricine e dragut nu conteaza culoarea parului...

| MusicIsTheAnswer a răspuns:

Baietii roscati atrag mult atentia.