| Bernoullie a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care au luat note peste 9 la examen(cls a 8a) si care n-au copiat?

Răspuns Câştigător
| EmilyWasHere a răspuns:

Una chiar foarte buna! Bravo voua!

8 răspunsuri:
| CoffeeTIME a răspuns:

Ca nu au avut de la cine sa copieze

| fLrYdzstr a răspuns:

Au facut exercitii acasa si au tocit ce parere sa am laughing, ca nu iei note asa mari fara sa fi citit macar oleaca sau eu stiu.

| PisyKiss a răspuns:

Cred co sa treci.Care e nota maxima?

| marcela290 a răspuns:

Tocilari. frati mei traitiva viata lasati scoala ca nu-ti da scoala bani sa te duci la Paris

| EmilyWasHere a răspuns:

Multumesc mult pentru funda!

| alexshobyx a răspuns:

@marcela290 du-te tu dupa scoala si fumeaza niste tigari, sunt sigur ca ele te vor duce in paris.sau cel putin capul tau ala sec te va duce ...cu gandul

| OoOlivia a răspuns:

Sunt copii isteti... unii chiar inteligenti, dar avand in vedere nivelul mediu al examenelor, un copil cu adevarat istet trebuie sa ia peste 9.50happy Oricum felicitari daca ai obtinut peste 9 prin mijloace cinstitehappy

| 539776 a răspuns:

Intr-adevar au invatat... avand in vedere ca subiectele de la mate nu au fost tocmai usoare...