| corina1122 a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care isi toarna galeti cu apa si gheata in cap?

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Au inteles simbolistica gestului "Atunci cand torni apa inghetata peste tine, paralizezi pentru o fractiune de secunda. Ideea deci este un fel de metafora: sa simti si tu, chiar daca pentru f putin timp, ce inseamna sa ai paralizie totala si prin ce trec oamenii aceia..." si vreau sa arate ca doneaza in cunostinta de cauza.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

A fost o metoda destul de haioasa sa porneaza o strangere de fonduri

| zurick a răspuns:

Inteligenți între ghilimele.Era foarte greu să donezi bani fără atâta mascaradă...

| ElenaSA a răspuns:

Daca este pentru un scop nobil, de ce nu? Mai ales ca sunt haiosi cand sunt luati prin surpindere.

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Mi se pare foarte tare, mai ales ca si idolii mei au facut-o. big grin

| girl971 a răspuns:

E tare dar numai ei stiu cat de tare racesc apoi!