| Printesa10TM a întrebat:

Ce parere aveti despre Colegiul National Constantin Diaconovici Loga din Timisoara?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Multe actuale VIP-uri au facut acolo liceul, dar nu mai sunt nici vremurile alea si nici profii, firesc.
Pe vrema aia se "manca" cartea, se citea, se luau ore de engleza si franceza in plus in particular, ca sa ai sanse sporite sa ajungi cineva.
Oricum, si acum, cine e constient si inteligent, invata si se cultiva si singur, indiferent de liceul la care e.

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

E un liceu bun.