| Rebe48rebe a întrebat:

Puteti sa imi spuneti cate ceva despre Colegiul Național „Constantin Diaconovici Loga" din Timișoara. Am inteles ca fac diferente intre elevi, e adevarat?

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Bună!
Cam peste tot este așa...
Dacă ești de la țară unii te consideră țăran, daca ai părul vopsit te consideră distrus, dacă te îmbraci mai sofisticat te fac pițipoancă.
Oriunde te duci te lovești de astfel de oameni.
Important este să fii naturală și să nu-ți pese de ce zic ceilalți, să le arăți că se înșală.

Iar despre profesori, ce să-ți zic, contează mult prima impresie. Dacă ești activă la ore, te îmbraci decent si ești cuminte, profesorii vor observa și își vor face o impresie pozitivă de durată.
Succes! happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred asa ceva, e un liceu bun, e al doilea liceu din Timisoara, are elevi buni, deci nu e cazul de asa ceva.