| Hyuuga_Ayanami_1994 a întrebat:

Cu ce medie pot intra la Colegiul National "C. Diaconovici Loga"Timisoara? (P.S: din toamna intru in a saptea)
FUNDA

2 răspunsuri:
| GrianXYZ a răspuns:

In primul rand, salut.
In al doilea rand, din ce stiu si din ce am vazut si pe internet, se intra cu 8.50+
Dar, daca nu se duc multi la acest colegiu, ai o sansa.
Daca vrei sa te asiguri ca ai un loc acolo ce te va astepta, eu zic sa inveti din greu. Mai ales la romana, matematica si celalalte. Numai bine!

| GrianXYZ a răspuns:

In primul rand, iti doresc o zi frumoasa!
In al doilea rand, din ce stiu si din ce am vazut pe internet se intra cu o medie de 8.50+
Dar, daca inveti anul acesta, o sa intri fara probleme, te asigur.
Numai bine!