| liiciqa a întrebat:

Ce parere aveti despre caracteristica zodiilor? Credeti in ea?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In anumite aspecte mi se potrivescwhistling
Dar nu sunt genul care citeste zilnic horoscopul si sa cred in eloh go on

| Bacemi a răspuns:

Oarecum. Adevarul e foarte mic.

| Elena1234456 a răspuns:

Mie mi se potriveste, cred in ea in mare masura.

| Floreenofficial a răspuns:

Nici eu nu ma ghidez dupa ele, pentru ca la toti din zodia aceea ni se potrivesc intr-o masura mai mare sau mai mica acele caracteristici dar toti suntem unici prin felul nostru de a fi!

| Firefly a răspuns:

Nu, nu cred in ele, dar uneori se adeveresc niste chestii.
Mi se pare imposibil ca milioane de oameni sa aiba aceleasi caracteristici, aceleasi culori favorite, etc.

| JustMe a răspuns:

Eu nu cred, dar de multe ori s-a potrivit sa mi se potriveasca caracteristicile zodiei, dar de asemenea multe nu mi se potrivesc. Eu cred ca cele care se potrivesc sunt doar coincidente sau poate nu...nu stiu. Dar oricum nu ma ghidez dupa ele. Dar mi se pare amuzant sa le citesc si sa imi citesc horoscopullaughing

| Zoet a răspuns:

Sincera sa fiu, nu stiu ce sa cred. Mereu cand ascultam horoscopul nu mi se intampla ce-mi spunea acolo.Sau ca ai noroc in dragostea, bani, cariera.Sunt niste mici prostii, cred

Este o reclama unde trimiti un SMS cu nu stiu ce text, si primesti un mesaj in care scrie nu stiu ce.big grinFac asta ca sa ia banii oamenilor ( bineinteles ca este vreo 4 euro msj.) Nu incerca sa faci asta.Parca vezi ca dai 4 euro si te trezesti cu niciun mesaj primithappy

Sper ca ti-am fost de folos.Pe curand:*

| Rukhsandra a răspuns:

Da... mie mi se potriveste foarte bine big grin

| Alina a răspuns:

S-a intamplat sa mi se potriveasca de multe ori, insa nu ma ghidez dupa asta laughing

| biabianca a răspuns:

Nu prea .

| diu a răspuns:

Hmm... 6 din 10 adolescenti cred in asa ceva.laughing

Fi printe ceilalti 4 care nu cred.

Ji eu am crezut intr. o vreme dar m.am convins ca sunt doar balivernehee hee citeam in fiecare zi dimineata inainte de a merge la sch horoscopul eu si ca prietena mea cea mai buna si amandoua suntem varsatori laughing. o fi si ceva adevarat dar nu astea care se gasesc pe net horoscop.ro blah blah oh go on daca nu ar fi un strop de adevar in chestia asta nu sar cerceta laughing

Dar eu tot nu cred laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am observat, caracterizarea zodiilor se adevereste in majoritatea cazurilor, deci cred in ea.

| liiciqa explică:

Mersi pentru raspunsuri! Eu sint de acord ca aceeasi persoana nu poate avea caracteristici la fel, dar de cite ori citesc caracterizarea zodiei mele, ma conving ca citesc lucruri adevarate despre mine.