| Lamasanu a întrebat:

Ce părere aveți despre creșterea prețurilor la gaze, curent, etc.

Vor fi oameni care nu vor mai plăti și vor rămână fără gaze și curent?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Au fost, sant si o sa fie. Asa a fost de cand ne-am nascut pe pamant. Parere - asta e mafia guvernelor dupa cum vezi in toate tarile au urcat preturile, asa au decis intre toti sa majoreze ca sa faca profit pe urma muncitorilor de clasa joasa - medie, sai mai stoarca putin la buzunare. Bogatii si firmele mari in schimb au de castigat, taxe mai mici si beneficii din partea guvernului sa le mearga bine