| Anonymous989 a întrebat:

Ce parere aveti despre elevii din ziua de azi? De ce nu se mai invata?

6 răspunsuri:
| LoveTwilightLove a răspuns:

Parerea mea ca toti elevii ar putea invata daca parintii nu ar fi asa de ocupati. Trebuie ca un parinte sa te asculte..nu gen asa: deschid cartea..bleah..citesc de 2 ori si gata..Trebuie sa iti dezvolti invatatul cu ajutorul unui parinte.

| andreiTheDJ a răspuns:

Sunt prea smecheri si ocupati ca sa mai invete

| AlleSss a răspuns:

Heii.
Pentru că totul în ziua de azi se face cu banii. Nu e evident?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai cu atatea tentatii in jur ce mai vrei de la ei?

| HueyFreeman a răspuns:

Se invata, doar ca in trecut nu era media sa ne arate cat de prosti suntem de fapt.

| Andrada_Pop_1978 a răspuns:

o parere buna pentru ca nimanui nu ii place scoala