| Pisssssi a întrebat:

Ce parere aveti despre femeile tinere care umbla cu babalaci cu bani?

Răspuns Câştigător
| Roxana121 a răspuns:

Isi pierd tinereata cu cine nu merita, nu cunosc niciodata cei adevarata iubire, vor fi mereu niste zdrente care vor face orice pentru banii.

8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Distruse care nu sunt in stare sa se intretina singure.

| persseuss a răspuns:

N-ai vrea sa o citesti.crede-ma

| AlleSss a răspuns:

Heii.
C****. Fără supărare, dar cum să fii așa de inconștientă? straight face.
Nu le.am înțeles niciodată.
Vor să trăiască în lux. oh go on

| Dariusuu a răspuns:

Pai ce parere sa am?

Nu sunt sanatoase la cap. Iubesc din interes, dar asta e partea a 2.

| LetMeHelp a răspuns:

Obsedate de bani.Li s-a terminat bani "lu` mami si lu` tati" si se lipesc de mosii astia cu averi ori pur si sim-pplu vor bani.Cum se zice "Banul este ochiul dracului." iar inversul la card e..drac.Ilar nu?

| AsdfghjkI32 a răspuns:

Curve.

| kuchikisan a răspuns:

Buna!
pai ce parere sa avem... fetele care umbla cu baietii cu bani sau mosnegii iz doar niste curve penale care le place doar banii acestora dar le e scarba sa faca sex cu ei deoarece nu'i iubesc. Femei proaste poti sa zici asa care nu au ce face cu viata. daca esti cu persoana iubita nu conteaza daca e saraca sau bogata trebuie doar so iubesti si nu iti va lipsi niciodata nimicawinking

| Everywhere_4058 a răspuns:

Gandesc cu curu si nu cu capul! intr-un cuvant "nu detin coloana verterbala"Funda!