| passyon22 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care merg la promotii vara pe plaja in bichini la emisiuni cu andreea mantea? Vi se pare un job demn sau josnic? Tinand cont ca risti sa ti se puna mana pe fund sau alte gesturi?:d

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Job josnic nici intr-un caz, acele fete care sunt alese sunt norocoase si nu cred ca fac asta pentru a fi pipaite, am vazut anul trecut ceva de genul asta dar in afara de fotografii nu s a intamplat nimic de genul,, pipaieli,,

| Bondarel99 a răspuns:

Nu mi se pare deloc injositor, iti dai seama ca ei aleg numai fete care arata bine si chiar nu cred ca li se pune mana pe fund sau alte lucruri din astea, e un job ok, te distrezi si nici nu ai idee cate fete ar vrea sa fie acolo laughing

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Andreea Mantea(!) nu le aduce pe plaja la pipait, chiar daca au in fund doar un snur...si altele fac topless, langa parinti.

| mariukka a răspuns:

Nu e josnic asta e jobul lor