| 10011993 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care poarta palarii?laughing vi se pare prea extravagant sau vi se par ok? astept raspunsuri!:*

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu zic nimic in privinta lor asa si mie miar place sa am o cicatrice pe fatawinking

| Hmmmm a răspuns:

Depinde ce palarie porti si cu ce esti imbracata in rest.
cred ca tu te gandesti la acele palarii funky care se poarta acum. mie imi plac foarte mult si mi se pare cat se poate de ok chiar si la o fata.totul e sa ai grija la restul tinutei, adica cu ce o combini.
nu uita ca accesoriile completeaza o tinuta, dar o pot distruge foarte usor, sau pot face o tinuta sa arate de prost gust foarte usor, daca nu ai grija ce pui si cum pui pe tine.

| Nicoleta a răspuns:

Nu e nimic extravagant in a purta palarie. Daca majoritatea nu poarta, nu inseamnca ca esti ciudata.
Eu sincer nu port, dar imi place cand vad pe cineva cu palarie

| gill8513 a răspuns:

Pai o palarie nu e ceva rau daca stie cu ce sa o asorteze.Sunt si palariile alea de "printesa". Alea nu imi plac asa mult.