| Danyella94 a întrebat:

ce parere aveti despre fetele sau baietii care atunci cand va dau raspunsul la o intrebare scriu "funda?" astept raspunsuri! mie una mi se pare ca sunt foarte enervanti

5 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Ce parere am tongue nu ma deranjeaza asa mult. E dreptul lor sa ceara funda pana la urma... poate duc lipsa

| ATHOS a răspuns:

Ai dreptate, Daniela! Ei sunt cei care fac ceva ca sa primeasca in schimb altceva!

| GuessWho a răspuns:

Adevarul e ca e ca si cum ar astepta ceva in schimb in faptul ca te`au ajutata sau t`au dat un sfat.

| Mik3 a răspuns:

Nu prea pun intrebari, dar sincer mi se par in regula. funda laughing laughing

| Damian a răspuns:

Parca ar conta funda aia... si ce faci cu ele? te stergi la fund ca de altceva nu-s bune, pe mine nu ma incalzesc cu nimic, mai mult ma intereseaza daca este folositor raspunsul, ca asa opinia unuia e uneori eronata, dar a mai multora mai rar, asa stiu ca am fost de folos si imi creste inima