| laura_2327 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele inalte si slabute si fetele mici si grase

cele slabe arata ciudat?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, sunt si ele tot oameni, fiecare are atat defecte cat si calitati, eu accept pe fiecare asa cum e, si daca asa le-a dat D-ZEU...asta e, ceva frumos are fiecare...

7 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Eu sunt slaba si potrivit de inalta...eu ce am, daca nu am incadrez in descrierea ta?laughing

Eu nu cred ca cele slabe arat ciudat, eu ador manechinele.Desi multi baieti spun ca prefera fetele mai plinute.multi si-ar dorii sa fie cu un fotomodel.hee hee

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Toate fetele au calitatile lor, nu conteaza daca esti slaba sau grasuta.toate avem calitati de respectat!laughing

O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm... Si eu sunt inalta, peste 1. 75m si cam slabutahee hee Desi, Inna are dreptate... Majoritatea barbatilor prefera fetele mai plinute si cu "forme" confundate cu sunci laughing Dar fiecare este asa cum este... si fiecare trebuie sa se simta bine-n pielea si oasele si suncile ei laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt inalta. am 1. 75... Sunt slaba. Sunt cea mai inalta din clasa. Mi se pare ca toti se uita la mine ciudat. Sufar din cauza asta... dar nu am ce sa fac. Asta este. Cu toate ca toti imi spun ca si'ar dori sa fie asa ca mine si ca ar trebui sa ma duc la modeling ca arat foarte cool, dar nu stiu. mie mi se pare neplacut. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt anca si am 1 82 si 65 de kg si sunt foarte mandra de inaltimea mea, multi baietii mi-au spus ca sunt sexy si pe fiecare zi primesc multe complimente de la ei nu ar trebui sa va pese de ceilalti ci doar sa va simtiti voi bine in pielea voastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai zis de mici si plinute, de inalte si slabute, dar de inalte si grasutze nu?laughing) chiar nu vad de ce sa judecam oamenii dupa aspectul fizic.fiecare cu ce are...eu personal sunt f inalta pentru varsta mealaughing)) si un pic plinutsa da' nu vad de ce m'as compara cu o fata slaba numai pentru ca arata mai bine...winking

| raluca_4021 a răspuns:

Eu sunt inaltutza 1 65 dar GRASA, nah am forme, sanii mari nah nu stiu, am probleme ca mai sunt si idioti care se iau de mine! Nah oamenii au si defecte si calitatyy, la fizic nu ma uit, dar unii oamneii sunt mai rai ca altzy! UItaztziva la suflet intai! big grinbig grinbig grin