| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de filmele XXX? Va plac? Nu va plac? Va uitati? Nu va uitati? Sau este totul o pierdere de timp...

19 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nu îmi face plăcere să mă uit la aşa ceva. Din fericire, nu am astfel de nevoi.

| KamaSutra a răspuns:

M.am uitat o data...nu ma mai uit never!straight face

| Zeiss a răspuns (pentru KamaSutra):

'' なつきKamaSutraともみ '' rolling on the floor)))

| KamaSutra a răspuns (pentru Zeiss):

Da mă, ai vreo problema!?happy

| Zeiss a răspuns (pentru KamaSutra):

Deloc. Numai peste persoane snoabe dau laughing Citeşte o carte, zâmbeşte şi cumpără-ţi o pisică. happy

| AirănMeidăn a răspuns:

imi plac
ma uit
poate chiar si CP dar eu nu recunosc nimic

| pufulescu a răspuns:

Numai oameni seriosi pe aici, viitori corporatisti eficienti, proactivi si task - oriented :-)) Deci nici eu nu ma uit, sa fiu in ton cu moda!

| anonim_4396 explică (pentru pufulescu):

Ah, parca mi-ai dat o oglinda sa ma privesc in ea. ^_^

| LaughingKarima a răspuns:

Nu imi plac deoarece nu ma uit la asa ceva. Este intr-adevar o totala pierdere de timp. Pana te uiti la asa ceva, mai bine citesti o carte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma uit. Mai bine mă uit la un anime (nu hentai) sau citesc o carte. Nu ma prea uit la Tv. Deloc chiar. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca cineva iti zice nu, citeste opusul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai normal ca este o pierdere de timp. Dar in viata mai pierzi si timpul. laughing

Da, clar, mai bine citesti o carte.
50 shades of grey probabil. Te amuza astia care o tot baga pe aia cu "mai bine citesti o carte". Si daca le poti face pe amandoua? rolling on the floor laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma uit. Nu-mi plac.Nu sunt genul meu de filme.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. E faine.
2. Ma uit.
3. Cateodata e bine sa mai pierdem timpul.

Răspuns utilizator avertizat
| unprietenaproape a răspuns:

Am intrat o data sa vad ce i aia clisma, nu mai pe situri de alea era. sfinte sisoe
doamneee, asa oameni

| thewomaninwhite a răspuns:

Ce filme sunt astea, xxx?

| Omori a răspuns:

Nu.In general pentru ca mai mult ma atrage faţa cuiva(si expresiile faciale) decat muschii supradezvoltati.:l N-am facut mari cercetari in domeniu si nici nu ma pasioneaza atat de mult incat sa incerc sa gasesc si altceva in afara de indivizi hidosi si corpolenti.

| Coquineagra a răspuns:

Numai aia cu un lynd ic de creier zic ca nu se uita, sau considera autosatisfactia o pierdere de timp.