| versatile a întrebat:

Ce parere aveti despre homosexuali? Vreau opinii sincere

Răspuns Câştigător
| mnbvf a răspuns:

N-am nimic împotrivă, atâta timp cât iubirea lor se desfășoară în propria lor intimitate și nu în locuri publice.

18 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ii respect. Sunt oameni ca si noi. Totusi, sa nu exagereze, sa nu-si ceara anumite drepturi pe care nu le merita si sa nu faca anumite gesturi intime, pentru ei frumoase, obisnuite, pentru mine dezgustatoare, in public.

| suntserios a răspuns (pentru AFR81):

Si cine hotaraste daca un om merita sau nu un drept?

| RAY a răspuns:

Un homosexual asa se naste,nimeni nu devine homosexual nici educatia,mediul nici sa vrei nu devi homosexual totul e genetic, atractia sexuala e involuntara nu noi alegem ceea ce ne place, a judeca o persoana gay este ceva irational, non stiintific, eu sunt doar impotriva ca homosexuali sa adopteze copii atat, un copil are nevoie de mama si tata

| versatile explică (pentru RAY):

Sa adopte*

| RAY a răspuns (pentru versatile):

Soryy

| Morphines a răspuns (pentru RAY):

După mintea ta, un copil de 5 ani este deja gay, nu?
Ce bazaconii poți spune...

| RAY a răspuns (pentru Morphines):

Te rog sa treci pe la scoala mai ales la ora de biologie, la pubertate se naste dorinta sexuala, acel copil nu va fi atras de nimic sexual

| Morphines a răspuns (pentru RAY):

Hello, pe ce lume trăiești? Să-ți reamintesc ce ai scris că poate ai uitat de ieri: „Un homosexual asa se naste, nimeni nu devine homosexual nici educatia, mediul nici sa vrei nu devi homosexual totul e genetic..." Deci prin ce ai zis acum te-ai contrazis. Cred că tu ar trebui să dai pe la școală din nou dacă nu ai terminat-o.

| RAY a răspuns (pentru Morphines):

Auzi eu n-am timp de pierdut, cand imi prezinti o dovada stiintifica mai discutam, noapte buna

| Morphines a răspuns (pentru RAY):

Citește niște sociologie, ar trebui să te deștepte, anume Becker, Studiile despre devianță.

| Violleta2022 a răspuns:

Este o optiune proprie si personala!
In final, fiecare moare pe limba lui!
Iar cei care sunt gresiti, bine ca nu se pot reproduce, in felul asta mama natura ii elimina definitiv.

| versatile explică (pentru Violleta2022):

Ce om homofob pe aici.big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

E fix treaba fiecaruia cu cine intretine relatii sexuale atat timp cat nu o face in public

| T0T a răspuns:

Dar voi sunteți cretini? Ce părere pot avea despre ei dacă sunt și ei diferiți ca tot omul? De exemplu mă pot înțelege bine cu unul iar pe altul pot să nu îl suport. Ce treabă să am eu dacă e homosexual sau nu? Contează caracterul la un om.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu am nicio opinie despre ei. Exista homosexuali cu caractere ok si homosexuali cu caractere mai putin ok, la fel ca orice om. Daca se intampla sa nu imi placa de cineva, se intampla pentru ca are un caracter nasol, nu pentru preferintele sale sexuale. Putin imi pasa de ce face cineva in dormitor. Cred ca asta ar trebui sa fie una dintre ultimele griji pe care le avem cand cunoastem o persoana.

| aumih16 a răspuns:

La noi nu sunt acceptati! dar sunt tari unde sunt acceptati!

| Tpuist a răspuns:

Oameni ca noi toți.

| UserOcazie55 a răspuns:

Sunt oameni ca oricare alții, majoritatea mai omenoși decât ăștia straight.