| slayshock1 a întrebat:

Ce parere aveti despre iPad Mini? Isi merita din plin banii? Si mai am o nedumerire, Pe Site-urile eMag sau Domo, vad la fiecare iPad Mini ca scrie: iPad mini +wifi +3G la un pret mai scump cu vreo 200-300 de lei, Si ma gandesc nu toate ipadurile mini au Wifi si macar 3G? ca la 16 milioane imi iau o tableta avion chiar cu 4g.Astept raspunsuri.DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Agasa a răspuns:

Nu cred ca isi merita banii. Din cate am inteles, iPad-urile Mini sunt mai sensibile.