| codrutfjgh a întrebat:

Am auzit ca apare Ipad mini si mi-as dori si eu sa imi iau unul. Toate bune si frumoase pana cand am vazut ca pentru o versiune 16GB si Wi-Fi trebuie sa platesc 349 euro. Dubios... Pe alt site din Romania scrie acelasi pret, dar in dolari. Aveti idee care e pretul unui Ipad mini cu 16GB si Wi-Fi. Ideea e ca vreau sa imi iau o tableta buna pana in 1500 de lei si daca ati avea si niste propuneri ar fi grozav.

Răspuns Câştigător
| laptopnews a răspuns:

Uite aici care sunt ultimele zvonuri legate de iPad mini - http://laptopnews.ro/ipad-mini-din-23-octombrie.html

| laptopnews a răspuns (pentru laptopnews):

Multumesc pentru fundita!

2 răspunsuri:
| ketanal a răspuns:

Da, pe 23 octombrie, apare Ipad mini, si probabil si Macbook air mini. Pretul la Ipad mini, in Italia de ex va fi 389€, iar in America va fi 249$. Preturi aproximative evident. Sincer, eu as prefera Ipad 2 la acelasi pret.