| gabytza_5020 a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopul packard bell este bun sau nu? merita? fundita si vothappy

4 răspunsuri:
| gabytza_5020 explică:

Packard bell is44-hr232p asa se numeste tot...dar se merita sa il cumpar? este bun sa bag jocuri filme poze melodii etc.thinking sau daca stiti sa imi recomandati altul maibunn.ms.

| Thesamegirl a răspuns:

Eu am acest tip de laptop, insa eu una nu l-am achizitionat pentru filme, jocuri si alte cele
Ci pentru mess, TPU :d<
Acum totul e la aprecierea ta

| Cosmin52000 a răspuns:

Am si eu packard bel dar e cam slab procesorul si pentru jocui e praf

| ancamusca a răspuns:

Este foarte bun merita sal cumperi