| Sadness12 a întrebat:

Ce parere aveti despre LGBT?

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nicio problema cu ei cat nu fac din asta mandria vietii lor sau nu-s mega frustrati sa-si ceara drepturi in plus si sa faca penibilitatile alea de meetinguri doar pentru ca au alta orientare.

| Bondarel99 a răspuns:

Au inceput sa fie reprezentati de genul asta de oameni
https://farm8.staticflickr.com/7273/7526780878_56bcbdff0d_b.jpg
si asta da impresia ca toti sunt la fel, dar nu e asa.

| RAY a răspuns:

Daca asa se nasc ce vina au, mie imi place lesbienele, ma uit des pe timp de iarna, wow ce ma incalzesc cand vad doua ca se saruta, sunt neutru in privinta lor, contra adoptari de copii, sunt deschis la contrargumente

| Donsavas a răspuns:

O mare parte din ei sunt nemulțumiți de ei înșiși, cunosc multi si cam asa e.
Sunt atras de acelasi sex fiindca au complexe. Da nu e rau. Mai bine ai legături cu oamenii decat sa i invidiezi dacă sunt mai buni ca tine.

| RAY a răspuns (pentru Donsavas):

Si hetro au complexe

| Donsavas a răspuns (pentru RAY):

Toti oamenii au complexe la un moment dat, cred.

| RAY a răspuns (pentru Donsavas):

Cu toti avem complexe, frustrari de asta zona de confort vrem sa o pastram inclusiv cu pretul vieti

| Donsavas a răspuns (pentru RAY):

Exact! Zona de confort! Multumesc Ray, m-a ajutat la ceva raspunsul tau. Ti as da funda!

| Plato a răspuns:

Sa faca ce vor la ei acasa, nu in public.

| DorelExpertu a răspuns:

Nu am.
Cu sau fara ei, berea acelasi gust are.
Bine, nu si aia cu lamaie...

| aXy99 a răspuns (pentru DorelExpertu):

Sau aia fara alcool.

| gothicbat a răspuns:

Oameni.