| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Lic.Vasile Alecsandri din Iasi,profil matematica-informatica? Eu am auzit ca e mai lejer decat National,Racovita,Eminescu, dar e un liceu unde totusi se invata carte.Cu toate ca am medii si de Eminescu sau Negruzzi,ma gandesc ca e mai bine sa ma indrept spre ceva mai lejer, pentru ca la celelalte mai bune profesorii au prea multe cerinte. Voi ce parere aveti? Dau funda.big grin

Răspuns Câştigător
| Amaryllis a răspuns:

Bună! Eu învăț la acel liceu, numai că la filologie. Am niste prieteni la mate-info și pot să zic că e bine. Fac carte, învață chiar mult la mate, fizica, chimie, bio, informatică dar și la celelalte. Au profi buni, cu o parte fac și eu. Desigur, nu e la fel de stresant ca Eminescu sau altele. Ar fi o alegere bună. Dacă vrei lasă-mi idul tău, ca să-ți spun mai multe. Baftă!

1 răspuns:
| Kitty2011 a răspuns:

Ti-am lasat adresa mea pe privat.happy