| TepesStyle a întrebat:

Ce parere aveti despre look-ul SCENE la fete si la baieti? Argumentare pentru ambele sexe big grin

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Cred ca e de mult fumata treaba asta... sa vedem baieti si fete aratand ca niste paiate pe strada. Mie una, nu-mi place deloc. Mi se pare un gest disperat de a iesi in evidenta.

| LastKisss a răspuns:

Eu iti zic opinia mea despre acest lucru. Consider ca este nepotrivit pentru ambele sexe deoarece nu arata aspectuos deloc si in plus s-a dus moda emo. Daca tu vrei sa se uite oamenii pe strada la tine ca la o aratare de toata minunea si sa te strige pe strada, sa fii luat la misto sau chiar si hartuit si judecat gresit din cauza acestui look e ok, dar eu zic sa te gandesti daca se merita. Nu este deloc frumos, sincer, mi se pare o bataie de joc pentru parul tau.