| gabryel a întrebat:

Pentru fete, ce fel de baieti va plac mai mult, cei cu par pe picioare sau cei care se epileaza, si ce parere aveti de spre ei in ambele cazuri? ( chiar sunt curios )

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Mi se pare normal ca un baiat sa aiba par pe picioare. Pot spune ca e un semn al masculinitatii, lucru care-i face sa se deosebeasca de femei sau de tipii,, gay". Nu am nimic impotriva celor,, altfel", dar nici nu-i sustin.Concluzionand, sunt de acord ca un baiat sa aiba par pe picioare big grin

12 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mie imi plac baietii care se ingrijesc(isi taie unghiile se imbraca frumos si au parul aranjat)dar atat fara exagerari ca epilatul. mi se pareo actiune feminina si baietii trebuie sa isi pastreze stiti voi.masculinitateawinkingtongue

| LoveForShania a răspuns:

Eu una cred ca baietii care au par pe picioare e ceva normal (si fetele au, numai ca ele il dau jos)...
Cei care se epileaza... Pai sa gandim logic:: Fetele s`au epilat prima oara, deci asta este un obicei al sexului frumos. Baietii se trag din fete?
Avem in comun faptul ca ambii avem par pe picioare, dar nu avem in comun epilarea.
Cei care se epileaza nu am nicio treaba cu ei, adica nu zic ca sunt gay sau altceva, este corpul lor si fiecare face ce vrea cu el. Vezi, si femeile se tatueaza. Asta se trage de la baieti!
Deci fiecare face ce vrea cu corpul lui. La un baiat nu ma preocupa faptul ca are sau nu par pe picioare. Dar cand vad o femeie ca e plina de par pe picioare, se vede ca nu e ingrijita. Asta este un aspect. Adica daca femeia are par pe picioare inseamna ca e jegoasa, la fel ca si in casa ei. Dar daca nu inseamna ca se ingrijeste, are grija de ea.
Eu nu fac comparatie intre baieti din punct de vedere al parului de pe picioare. El trebuie sa fie dragut, atent, sa nu fie prost, sa ma inteleaga, sa fie curat. As scrie o mie de pagini cu titlul,, Baiatul de vis''.

| Ana a răspuns:

Prefer cu par pe picioare, nu epilat.Chiar nu stiu care ar fi motivul pentru care un baiat s-ar epila pe picioare, nu da bine la ochi parerea mea.

| Veve :X a răspuns:

Pai sa recunoastem, de cate ori n`ati vazut baieti bunici si epilati si aratau superr? Hai sa v-aud... de cate ori?

N`am nimic cu nimeni dar sunt baieti de baieti pe care daca`i vezi cu ditamai parul` pe picioare ca poti face extensii din el, si arata oribill :-&. Sunt, de asemenea si baieti pe care nici in vise nu i`ai vedea fara par pe picioare pentru ca ar arata bleah! :-& nici nu vreau sa`mi imaginez

Cat despre uleiul pe care`l folosesc baietii... ete aici nu sunt de acord; cu epilatul merge dar daca se mai dau si cu ulei atunci protestez si eu, ce dracu! laughing asa arata prea mult prea feminin si totusi sunt baieti. Deci baieti; lasa`ti uleiurile pentru fete ca la voi nu va sta bine whistling laughing

| Veve :X a răspuns:

Pai sa recunoastem, de cate ori n`ati vazut baieti bunici si epilati si aratau superr? Hai sa v-aud... de cate ori? N`am nimic cu nimeni dar sunt baieti de baieti pe care daca`i vezi cu ditamai parul` pe picioare ca poti face extensii din el, si arata oribill :-&. Sunt, de asemenea si baieti pe care nici in vise nu i`ai vedea fara par pe picioare pentru ca ar arata bleah! :-& nici nu vreau sa`mi imaginez. Cat despre uleiul pe care`l folosesc baietii... ete aici nu sunt de acord; cu epilatul merge dar daca se mai dau si cu ulei atunci protestez si eu, ce dracu! laughing asa arata prea mult prea feminin si totusi sunt baieti. Deci baieti; lasa`ti uleiurile pentru fete ca la voi nu va sta bine whistling laughing

| mika a răspuns:

Mie imi plac mai mult cei cu par sa ramana asa cum sunt, nu suport sa vad un baiat ca se epileaza laughing

| lays a răspuns:

Iubitul meu a fost fotbalist si intodeauna se epila.de cand e cu mine nu mai are voiebig grinprefer sa aiba par.sa vad niste picioare de barbat nu feminine.mai sunt unii care se dau si cu ulei, nu stiu daca ati vazut.bleahhhphbbbbt

| alisalisa a răspuns:

Prefer baietii cu par pe picioare decat cei care se epileaza. Nu am o parere prea buna despre cei care se epileaza; cei care nu se epileaza sunt ok.

| alonegirl a răspuns:

Eu ii prefer pe cei care se epileaza pentru ca mi-se pare un lucru normal, indiferent daca esti baiat sau fata.
iar cei care nu se epileaza au un aspect neingrijit.

ca o mica paranteza, in zilele nostre sa fii gay inseamna sa fii curat ingrijit si sa nu mirosi? ce vi-se pare asa anormal ca un baiat sa se epileze? nu suntem maimute, suntem oameni si se presupune ca suntem fiinte superioare.

anyway, sper ca nu am jignit pe nimeni, asta este parerea meahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sincera sa fiu ii prefer pe cei care nu se epileaza
iar cei ce se epileaza par putin gay...asta e parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe baiat il face masculin parul...eu asa cred.
Epilatul tine de igiena, acum depinde de baiat. Dar nu cred ca este nevoie in cazul parului de pe picioare.
Eu ma gandesc ce faci, in cazul in care te grabesti si a inceput sa iti creasca firele de par pe picioare ( daca te epilezi )? Lumea te v-a " studia " pe strada, mai ales fetele laughing. Ai vrea sa stii ce trece prin capul lor in acel moment, nu?
Nu imi plac baietii fara par pe picioare, arata precum papusile cu, care ma jucam acum ceva vreme.
loveisintheair - gandesti bine happy
Despre baiatul care nu se epileaza pe picioare - arata ca un baiat.
Despre cei ce se epileaza - mai bine ar alege o epilare definitiva daca tot au inceput. E groazanic sa te gandesti ( cred eu ), ca baiat ca iti va creste parul pe picioare peste cateva saptamani laughing si trebuie sa iti cumperi cele necesare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auziti.eu am 13 ani si am prea putin par pe picioare mie jena de asta.cum as putea sa fac sa am mai mult? care stie plz add ionutz_ionutz373. mersi mult