| fluturas a întrebat:

Ce parere aveti despre meseria de medic?
Si ce alte meserii bine platite stiti big grin?

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Este o meserie buna...de preferat sa ai pe cineva in familie in domeniu pentru a sta mai linistit in caz de vreo mica boala. De viitor consider ca meseriile in domeniul financiar-bancar-asigurari-bursa sunt cele mai banoase, dar in situatia crizei actuale nu mai poti fi sigur de nimic. Recomandarea mea este sa incerci sa faci ceva pe cont propriu.

| GODOFTHEHELLFIRE a răspuns:

Orice meserie e bine platita atata timp ca tu esti bine specializat in domeniul respectiv.
Ca sa fiu si on-topic : Avocat, inginer, arhitect si chestii in administratie...