| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre noile schimbari de look de acasa? Mie mi se pare ca cel putin, de Diana Dumitrescu si-au batut pur si simplu joc.

http://www.acasatv.ro/......re-si.html

Răspuns Câştigător
| Victoria a răspuns:

Madalinei Draghici ii sta foarte bine, de Adela nu imi place deloc ca prea e omniprezenta in productiile MediaPro, de Diana imi pare rau ca era foarte frumoasa cu parul lung, iar de Cristina nu am ce sa zic, pare o fata ok.

10 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Cu siguranta si-au batut joc de ea. Ca tunsoarea aia pare facuta la batjocura mai mult. Mai bine purta peruca si gata, nu mai trebuia sa taie frumusetea aia de par. straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam da.

| Alina0491 a răspuns:

Nici mie nu`mi place schimbarea Dianei, nu o prinde si chiar cum spui si tu, pare a fi bataie de joc sad

| BubuLina999 a răspuns:

Nu ii sta bine deloc...

| Alina0491 a răspuns:

Din cate am auzit Diana s-a obisnuit cam greu cu noua schimbare. Deci cred ca nici ei nu i-a prea placut si nu se simtea prea bine cu noua freza sad

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Mie una imi placebig grin

| andre2726 a răspuns:

Mie fara suparare imi plac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De diana dumitrescu si-a batut cu adevarat joc, la ce frumusete de par avea.

| Madalina_2286 a răspuns:

Diana Dumitrescu o imita pe Lady Gaga dupa frizura.
De Adela nu am ce zice,nu mi-a placut niciodata,daca isi schimba culoarea parului nu inseamna ca o sa fie mai agreabila(parerea mea)
Nu stiu, mi se pare ca noua tunsoare a Madalinei Draghici o face mai batrana, mi se pare ca ii sta mai bine blondalove struck.
Si Cristina...arata excelent, e foarte frumoasa si foarte talentata!

| Andrushk_4587 a răspuns:

Sunt de acord cu madalina ( cea de jos nu vedeta)