| madalina88 a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata bruneta? vi se pare ca este mai atrgatoare decat o blonda? daca da argumentati!

Răspuns Câştigător
| cristi27 a răspuns:

O fata e atragatoare prin felul ei de a fi, fiecare fata are ceva frumos care o scoate in evidenta asa ca eu nu fac diferente intre blonde brunete, satene etc.Eu cred ca toate santeti frumoasehappy

12 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Mie-mi plac fetele brunete, cu ochi caprui. Nu spun ca-s mai atragatoare decat blondele, fiecare fata este atragatoare in felul ei.

| marsy a răspuns:

nu konteaza! sa fie draguta. si cu un suflet de aur big grin

| Artemiss a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui.Sufletul conteaza! Si ceea ce ai in cap!

| Andreeagen a răspuns:

@cineva eu aici prezenta la datorielaughing
mai nu conteaza culoarea parului, orice cul a parului ar avea pers respectiva tot o sa iti sare in ochi chit k esti blonda roscata bruneta verde...
Si acum.fiecare cu gusturile lui...eu cun o pers nu suporta blondele ce sa ii faci daca nu ii placeau omului.laughing

| Ben. a răspuns:

Brunete...mereu brunete

| sorin a răspuns:

Acum conteaza si celelante aspecte nu in mod special parul.

| Misterious a răspuns:

Am un prieten ii plac atat blondele cat si brunetele si roscatele...esential e sa arate bine. daca esti bruneta si alba ca varu nu o sa arati bine ...la fel si blonda nebronzata praf.
Oricum baietii sunt baietitongue

| eu_3271 a răspuns:

Mie imi place cum arata o fata bruneta cu pielea foarte deschisa la culoare. Daca are si ochii albastri e si mai draguta. Nu stiu ce argument sa aduc, pur si simplu mi se par mai dragute.

| alin88 a răspuns:

Fie ca e blonda, fie ca e bruneta, asta nu e un criteriu de selectie. Atragatoare pot fi ambele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunetele sunt cele mai frumoase...eu unul le adorlove struck
O bruneta, frumoasa, cu un par lung stralucitor si carliontat...superblove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fata bruneta e super ca eu tot is bruneta asa ca fetele care is brunete le transmit multe salutari si multi pupici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunetele si satenele is cele mai tari
eu nu suport blondele
pup la brunete si satene