| TheQueen1 a întrebat:

Blonda sau bruneta? Argumentati! :*

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Blonde, asa vreau eu.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Bruneta... De ce? Nu stiu, poate pentru ca nu-mi plac blondele.

| RAY a răspuns:

Blonda,pentru ca pe timp de noapte o vezi, in club plin de brunete o recunosti mai usor

| Drimmero a răspuns:

Intrebare pentru fete cum vor ele sa arate? Sau pentru baieti? Adica, ce preferam noi? Eu sincer, nu ma pronunt ca ce as alege, fata sa fie, nu conteaza culoarea parului cat caracterul! Dar de mic am avut o atractie pentru blonde.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!

In primul rand tine cont ca parerile difera de la o persoana la alta.
Nu conteaza ce parerea are majoritatea, conteaza sa te simti bine.

Poti sa ai parul roz! Nu conteaza culoarea parului/ochilor daca ai un caracter frumos.

Totusi, banuiesc ca vrei un raspuns.
Satena cred. Motive?
Cine are nevoie de motive?
Dupa cum ziceam, depinde de preferintele fiecaruia.

Sarbatori fericite!

| gemeni6226 a răspuns:

Eu niciodata nu as fi blonda pentru ca nu i se potriveste personalitatii mele.Dar admir foarte mult fetele femeile blonde frumoase.Consider ca la fiecare femeie alta culoare i se potriveste si fiecare sa poarte culoarea care o avantajeaza.

| Ibrahimovic a răspuns:

Inteligentă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneta, mie in general nu-mi prea plac asa mult blondele.

| DonaldTrump a răspuns:

Atat timp cat e alba nu ar fi vreo problema.

| JamilaGizeh a răspuns:

Eu aleg bruneta\satena.
Intotdeauna mi s-au parut mai interesante brunetele. Acum nu spun ca nu exista si blonde superbe...dar majoritatea mi se par sterse... sorry rolling on the floor