| mellamela23 a întrebat:

Ce parere aveti despre adolescentii de pe facebook care au sute de like-uri la poze? ( mi se pare putin ciudat) :*

Răspuns Câştigător
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Dacă nu sunt cunoscuţi pe net sau în realitate consider că ei cerşeşc like-urile şi mi se pare o adevărată pierdere. Aceste persoane nu prea cred eu că au o viaţă adevărată şi că îşi bat joc de ea, mai ales dacă pierd chiar şi ore pentru a face rost de ele. Oricum dacă ai 100 de like-uri la o poză nu te ajută cu nimic, tot prost rămâi.

6 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Alti chiar nu le merita, pe bune.Sunt urati/urate si au multe like-uri.Foarte ciudat!

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Depinde si de cat de populari sunt. Nu consider ca esti prea super daca ai 100-200 like-uri la poza de profil sau asa in general si de fapt le cersesti ca o javra..Mdea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu-i ciudat. Aia cu sute de like-uri sunt aia mai populari, care au cel putin o mie de prieteni din care nu cunosc jumatelaughing
Asa e in ziua de azi, Facebook-ul bate viata.

| mellamela23 explică (pentru anonim_4396):

Imi place raspunsul tau laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru mellamela23):

Daca-ti place atunci de ce nu mi-ai dat funda?
Las' ca te tin eu minte si spun la lume sa nu iti mai dea like-uri pe Facebooklaughing

| mihaeladinu27 a răspuns:

Multe persoane accepta cererile de prietenie doar pentru a avea multe like-uri, dar nici macar nu cunosc acele persoane. Eu una nu le dau accept necunoscutilor!