| JustMe a întrebat:

Ce parere aveti despre o fata care o secunda barfeste o anuminta persoana si spune cele mai urate lucruri despre ea, iar in secunda doi e cea mai buna prietena cu persoana pe care o barfea?
Si acea fata despre care vorbesc face tot posibilul sa pare ea "cool" si inventeaza minciuni urate despre cei mai buni prieteni ai ei pentru ai face pe acestia de ras?
Credeti ca cineva ca ea merita prieteni adevarati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea despre aceste persoane este ca sunt niste persoane cu mai multe fete in care nu ar trebui sa aiba incredere nici cel mai naiv om din lume. Ele nu isi urmaresc decat interesul personal si o persoana nu este buna(pentru ele) decat atata timp cat le este de ajutor. Ele isi doresc sa fie ele considerate cele mai cool si pentru asta ar face multe, printre care si sa distruga reputatia persoanelor care chiar merita ceva in viata.Parerea mea este ca astfel de persoane nu merita prieteni adevarati ci doar "prieteni" prefacuti, ca si ele; vorba aceea"cum iti asterni, asa sa si dormi!"

6 răspunsuri:
| Orannginna a răspuns:

Este falsa, egoista si multe altele. Si nu, nu merita sa aiba prieteni. Sau cel putin nu diferiti de ea.

| Kate21 a răspuns:

Ce ar mai fi de spus dupa raspunsul anterior?

| andreig a răspuns:

Incredibil, cate se pot petrece intr-o secunda! laughing

| cucu a răspuns:

Pai nu este o persoana serioasa ...isi urmareste interesul propriu .atat.trebuie sa te feresti de astfel de persoane

| cucu a răspuns:

Pai nu este o persoana serioasa ...isi urmareste interesul propriu .atat.trebuie sa te feresti de astfel de persoane

| anonima16 a răspuns:

Si eu am o prietena asa:-J si e chiar falsa:-)` happy