| Ballet a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care se "Baga" in viata altora?
Dar pe urma se mai si considera mai buni si tot ei fac` lucruri urate? Dupa ce ca ii obliga pe altii sa ii accepte si sa le fie prieteni.
Credeti ca voi ati rezista sa va pierdeti toti prietenii din cauza unui om de genul?

Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, n-ai greșit nimic, xAstarotte.
Uite, îți dau un exemplu de pe TPU de astfel de "prieten" pe numele MihaiFlorian (prea bine l-ai descris în întrebarea ta): http://www.TPU.ro/......na-1.html.

Lectură plăcută!

3 răspunsuri:
| Ballet explică:

Scuzati categoria! Am vrut sa intreb altceva si pe urma am uitat sa schimb categoria. Scuzati`ma.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Oamenii de genu sunt niste ipoctiti. Nimic de spus in plus.

| Castiel a răspuns:

Nu nu as rezista, de obicei ma feresc de oameni de genul:-J