| Clannad a întrebat:

Ce parere aveti despre oameni care inseala?:S

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Depinde in ce context.Pana la urma cu totii inselam intr-un fel sau altulbig grin

| Arthur a răspuns:

De unde ai aflat?

| JustMe a răspuns:

Nu ii suport! N-au pic de caracter!

| elena a răspuns:

Aceia se numesc oameni?!

| Hmmmm a răspuns:

Eu una apreciez sinceritatea mai mult decat orice altceva la o persoana.si daca cel d langa mine simte ca nu ii ofer si nu gaseste la mine tot ce are nevoie prefer sa imi zica asta in fata si sa incercam sa rezolvam lucrurile impreuna nu sa ma insele.
nu am o parere f proasta despre persoanele care inseala deoarece ele pur si simplu cauta la altcineva ce nu gasesc la partener dar totusi cred ca fiind sincer cu cel d langa tine si spunandu-i ce te deranjeaa vei face mult mai multe si te vei simti mult mai ok decat mintind si cautand la altcineva p ascuns ce nu gasesti la pers d langa tine.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Asta este lumea in care traim si vrei nu vrei, trebuie sa traim asa cu bune si cu rele. Dorinta de a supravetui te indeamna sa faci si lucruri mai puti ortodoxe.

| yellowalien a răspuns:

Nu sunt sinceri cu ei. si nici cu cei din jur. Sunt indecisi si ipocriti si nu vor sa piarda nici capra nici varza.
Pana acum nu am inselat si nici n-o voi face vreodata... Adevarul doare, dar minciuna distruge!

| bianca a răspuns:

Daca te referi la inselatul in iubire:inseamna ca persoana aceea nu a iubit destul de mult pe cel de langa ea, nu e demn de nimic si de nimeni, nu merita sa mai fie iubit vreodata.
in plus cred ca ar trebui ca toti acesti oameni care inseala sa aiba o eticheta in cel mai vizibil loc posibil sa vada toata lumea ca el sau ea intr-o zi a ranit 2 persoane deodata.
nu putem spera decat ca dumnezeu vede si intr-o zi acele ANIMALE vor plati si ii va durea de 10 ori mai mult.
pana atunci aceste persoane inumane, la care sinceritatea si bunul simt au disparut din nastere, vor fi pretutindeni.

| Cryssy a răspuns:

Iti imaginezi ca nu o parere buna. Nu inteleg rostul. De ce sa inseli si sa minti? Mai bine spui omului in fata adevarul. Urasc minciuna asa ca nu as insela niciodata pe cineva. Daca te referi intr-o relatie. Mi se pare cea mai mare prostie. Pentru ca mai bine spui omului in fata daca nu mai vrei sa continui relatia decat sa iti bagi joc de el si sa il tii de fraier sa spun asa...

| criss:) a răspuns:

Sunt cei fara caracter... m-am saturat de eisad
sinceritatea e una din cele mai frumoase calitati ce le poate avea un om.degeaba e frumos daca nu e sincerstraight face...atunci cand ma gandesc la o persoana ce imi cere ceva, incerc mereu sa ii fac pe plac pentru. a nu se simti cum m-am simtit eusad

| Yly a răspuns:

În fața mea sunt oameni de nimic, dar trăiesc printre ei și nu am ce face

| Sniper a răspuns:

Dai un search de'acum inainte, ca s-a mai vorbit de nu stiu cate ori despre tema asta oh go on

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Sunt din ce in ce mai multi.Sinceritatea e pe cale de disparitie. Apreciez sinceritatea mai mult ca orice.Sunt persoane cu un caracter execrabil. xoxo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la o relatie, nu m-as incumeta pentru a incepe asa ceva, si daca as cunoaste antecedentele persoanei, cu atat mai putin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inseala pentru ca au motive, inseala pentru ca asa sunt predestinati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceia de obicei nu sunt oameni depinde si pentru ce inseli si in favoarea cui