| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti in legatura cu barbatii care inseala de mai multe ori? Ati trece peste?

Răspuns Câştigător
| Roxannna18 a răspuns:

Bărbații de genul au lipsa de iubire proprie și de respect față de ei.
Nu consider că bărbatul trebuie să aibă un motiv anume, daca atât îl duce capul atât o să facă.
Cine iubește te respecta indiferent de situație!
Înșeli pe cineva atunci când caracterul nu îți permite să fi domn.
Și da, astfel de bărbați nu merita sa plângi după ei.
Exista sute de mii de oameni pe aceșt pământ. Nu merita sa aștepți unul care e bărbat în toată firea însă are o mentalitate inchisă.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta vor femeile curvari, bravo lor

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! De fapt nu l-as ierta deloc, de la prima "inselaciune' i-as trage un sut in fund si dus ar fi.
Inselat de mai multe ori?
Pai, trebuie sa fii teribil de proasta ca sa ramai langa unul care te inseala non stop.

| Mosotti a răspuns (pentru Violleta2022):

Si eu de fapt sunt de acord cu asta, daca ai prietena apai fa cu aia orice, nu te mai duce la alta, altfel nu iti mai lua. De multe ori condamn barbatii pentru asta, sincer. Ca se mai intampla, am zis, aia e, dar nu asa la ordinea zilei. Adica daca e plecat/a in afara luni de zile, chesti din astea unde corpul cere, e absurd sa ceri unui om tanar femeie sau barbat sa stea nesexat luni de zile, asta e o nevoie fiziologica fara sa poti controla, dar si aia rar, in rest mai avem si maini, si femeile si barbatii. Deci nu sunt de acord cu inselatul. Cine se stie instabil, sa nu mai faca relatie serioasa si aia e, nu sa-si bata joc de parteneri.

| Mosotti a răspuns:

In general barbatii inseala ca nu sunt multumiti acasa, asta in majoritatea cazurilor, mai sunt si din aia care inseala pur si simplu ca s-a plictisit de aia de acasa si au nevoie de diversitate ca sa se deblocheze, si apoi iar are libido cu cea de acasa. Sau face asa doar ocazional. In general iubirea e una, sexul e alta. Sexu e o placere pur si simplu, ca si cand te masturbezi ai orgasm fara iubire prin simpla stimulare a organelor genitale, iubire adica sa tina la tine, sa te respecte, sa iti dea atentie, este altceva! Daca iti da atentie, se poarta frumos, te respecta, stie sa se comporte, nu afecteaza timpul impreuna, nu mai conteaza daca mai face rar, repet doar ocazional, si sa fie multumit acasa ca sa fie sanse mici sa se mai duca, ca daca e satul acasa, mai greu mai are pofta si pentru alte parti, deci e logic. Deci asta este. Nu strici o relatie pentru un sex ocazional, ca o relatie nu se bazeaza doar pe sex ci pe multe altele ce contine iubirea care am zis mai sus. Deci multumeste-l si va fi bine. Na, mananci mere mereu, dar uneori rar mai simti nevoie si de zmeura, apoi poti manca mere iar mereu, asta in cazurile alea rare.

| Andreeush a răspuns:

Astfel de bărbați nu merită o a doua șansă.

| Sofer a răspuns:

Barbati destepti ca mai incearca si altceva diferit.

| alina2k18 a răspuns:

Bineinteles ca as trece peste... el cu tancu laughing
Otherwise jar mananca.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru alina2k18):

Dar peste femeile care inseala? Oare cu ce ai trece peste? thinking

| Goete a răspuns:

Eu prefer relatiile deschise

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bărbații infideli nu se "vindecă". Dacă te-a înșelat și l-ai iertat, o să te înșele iar.
Nu aș trece niciodată peste așa ceva.

| Paul754880338 a răspuns:

Cred ca de cate ori inseala, o face cu o femeie, nu? Doar daca nu este gay. Si atunci de ce barbatul este subiectul si pare cel arata cu degetul?
Daca te simti ranita sau nedreptatita actioneaza in consecinta, fara a pune etichete.

| lorena1gianinak a răspuns:

Infidelitatea nu se vindeca. Chestia asta tine de bunul simt al bărbatului. Cel mai dureros e atunci când sunteți căsătoriți și poate aveți și un copil. Îți pui tot felul de întrebări... "de ce m-a înșelat", "cum arata aia", "oare eu ce am" etc. În astfel de oameni fie ei bărbați sau femei nu trebuie avut încredere. Știu ce gândesc și ce părere au despre iubire. Asa cum a spus și un utilizator... Tancul e o idee amuzanta și buna. (recomand T-34 sau Tiger Tank".)) Astfel de persoane nu vor avea niciodată o relație serioasa și au concepte diferite despre iubire. Diferite și proaste. Nu e deștept dacă încearcă "lucruri noi" este infantil. Dacă îți iubești soția sau iubita nu înșeli.