| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii antisociali? vreau cat mai multe argumente.

Răspuns Câştigător
| CleanHeart a răspuns:

Nu am o parerea rea despre ei, cand vad un om antisocial incerc sa ma apropiu eu de el sa il fac sa comunice si sa fie deschis cu mine, pe holurile liceului erau multi care stateau singuri si erau marginalizati, jigniti, scuipati, eu in rest ii bagam in seama si socializam cu ei fiind o persoana foarte prietenoasa, oamenii antisociali sunt asa doar cu strainii, cu cine s-au obisnuit incep sa devina foarte vorbareti happy

| GazzaRecordsRo a răspuns (pentru CleanHeart):

Scuipati? cine stie la ce liceu esti tu

| CleanHeart a răspuns (pentru GazzaRecordsRo):

Am fost la un liceu bun.

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu ii vad pe toti niste idioti.
Cel mai greu le e lor, ca e imposibil sa traiesti izolat.

| danay72 a răspuns:

Fiecare trăiește cum vrea, nu am prejudecăți față de nimeni și ii consider la fel ca ceilalți. Aplic principiul, tot ce vreți să vă facă vouă oamenii faceți-le și voi la fel.

| RainmakerX a răspuns:

Sunt o persoana careia ii place linistea asa ca nu am nimic cu nimeni atata timp cat respectivii isi vad de treaba lor. (nu fac scandal)

| Nemessys a răspuns:

Socializarea nu este o chestie obligatorie ce ar trebui sa o faca toata lumea.
Si eu sunt asa (pe jumatate). Adica vorbesc doar cu aia care au ceva in cap. happy Si cum persoane ca astea nu prea gasesc si dau numai de prosti si imaturi, bineinteles ca par anti-social.
Ce parere sa am? Nu pot zice cu exactitate. Dar fiecare poate sa fie anti-social din diferite motive. Oricum eu nu am nimic cu nimeni. Nu pot zice ca-s niste ciudati sau bla bla bla. Mie imi place de omul ala care sta in banca lui si isi vede de ale lui, e linistit, tacut etc. So. nu ma deranjeaza si nu ma priveste pe mine ce fac ei. Daca ei asta vor sa faca, ok, bravo lor.

| AcelOmCareStie a răspuns:

Ca sunt impotriva regimului tarii.