| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi despre oamenii care îşi creează conturi fake pe Facebook? Am intalnit o persoană care avea in total 3 conturi fake, pe unul dintre conturi statea in general iar pe celelalte două conturi le-a creeat ca să ii eticheteze iar lumea să creadă că de fapt nu este fake.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate nu le place sa isi publice datele oficiale pe Facebook nici mie nu-mi place si asa Facebook te urmareste peste tot

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Pai atunci de ce fura pozele altor oameni? crezi ca e bine ceea ce fac?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca e ok

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, nu poti scapa de ei, asta e farmecul, de asta o fac.

| simplegirl2 a răspuns:

Le e rusine de ei sau n-au ce facelaughing

| kermit1312 a răspuns:

Nu vad sensul