| alex19051988 a întrebat:

Ce parere aveti despre optiunea de a recolta celule stem la nastere?

3 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Mie una mi se pare o idee f buna. Din pacate procedeul este costisitor. Platesti pentru recoltare si mai platesti in fiecare an pentru pastrarea lor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as avea garantia ca sint utilizate cum trebuie, as fi de acord.

| Vintilabal a răspuns:

Eu sunt de acord, nu stiu daca o familie cu venituri normale isi permite dar poti sa citesti aici mai multe http://www.babystem.ro/celule-stem/ce-sunt-celulele-stem