| betty17 a întrebat:

Ce parere aveti despre parasutele(c***E) virgine? credeti ca exista sau e doar o vorba? am mai pus intrebarea odata dar nu prea am fost inteleasa.sa spunem ca o fata care nu are un prieten oficial, nu intretine relatii sexuale cu tipi si nici nu a intretinut vreodata dar azi e cu un tip maine cu altul, doar asa pentru o seara, o zi dar fara sa se culce cu ei.
exista sau nu? care e parerea voastra

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Cu siguranta exista happy
Nu agreez felul lor de viata dar eu o iau ca pe o distractie ceea ce fac ele.
Important este ca sunt destul de inteligente incat sa se opreasca atunci cand e cazulhappy

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Cu siguranta exista fete virgine, dar rasa lor este pe cale de disparitie gratie modei. In conceptia lor este o rusine sa fi virgina. Dimpotriva, e un lucru rar cu care te poti mandrii.
Dar ce-i cu vocabularul tau, nu puteai sa-ti exprimi dorintele intr-un mod mai placut?
Sunt sigur ca da!

| nodeerskulls a răspuns:

Sa stii ca, corpul uman de sex feminin nu are numai o gaurawinking Deci poti fii si curva, si virgina.
Asta ca sa fiu nesimtita.

Iar descrierea pe care ai facut-o de mai sus nu se incadreaza in cadrul curvasaraiei deloc.

| Miяu a răspuns:

Nu cred ca le putem numi C***e daca face doar asta, cand intretine relatii sexuale, atunci sunt!

| betty17 explică:

Ok.asta vroiam sa stiu
nici eu nu cred asta dar vroiam sa stiu ce parere are lumea de astfel de persoanebig grin
totusi puteti sa va dati cu parerea mai multi si nu numai fete(in afara de parintele)si baieti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O femeie se considera a fi parasuta atunci cand trece cam des prin paturile barbatilor. Poate femeie pe care o prezinti tu este in cautarea jumatatii, doreste sa incerce cat mai mult si este o fire mai rebela. Ce, asta inseamna ca este parasuta? Stie sa puna punctul, barbatii au o impresie buna despre ea, deci totul e ok.