| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care trimit mesaje unor persoane necunoscute pe facebook?

19 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt niste persoane neserioase

| RAY explică (pentru mona):

Te supara asemenea persoane?

| mona a răspuns (pentru RAY):

Pe mine personal nu ma supara, de ce ma intrebi?

| RAY explică (pentru mona):

Sondaj de opinie

| ROB3RT89 a răspuns:

Pentru asta si sunt site-urile de genu, pentru socializare!
Nu vad care ar fi problema cu mesajele...
Acum mai depinde si de intentile care se ascund in spatele unui mesaj!

| irina20 a răspuns:

E o retea de socializare, e normal sa socializezi.
Pe mine nu ma deranjeaza, daca vreau raspund daca nu, nu.De obicei evit conversatiile de genul dar nu ma deranjeaza.

| DiamondEyes a răspuns:

In ultima vreme am sters vreo 15 "prieteni", ca-mi tot trimiteau mesaje cu link-uri suspicioase.

| rutanklan a răspuns:

Psychos!

| RAY explică (pentru rutanklan):

Pls translate

| rutanklan a răspuns (pentru RAY):

Psihopati. Ciudati. Degenerati. Antisociali. Defaimati... adica, cum e 99.9% din populatie.

| RAY explică (pentru rutanklan):

Facebook e cea mai mare retea de socializare din lume, ma mir cum de nu are un chat sa iei contact cu elte persoane, au un chat dar vb cu prieteni tai

| CosminC86 a răspuns (pentru rutanklan):

Like! (De acord, imi place)

| Xenya a răspuns:

Buna!
Treaba este relativa deoarece depinde de intentiile celui care trimite mesajul.

| VladGH a răspuns:

Sunt in cautare laughing

| RAY explică (pentru VladGH):

Fain,ti-a raspuns cineva?

| VladGH a răspuns (pentru RAY):

M-am referit la persoanele care scriu la necunoscuti, dar la drept vorbind toti isi incearca norocul.

| anapricopi76 a răspuns:

Buna,dupa parerea mea aceste persoane sunt lipsite de bun simt.

| RAY explică (pentru anapricopi76):

De ce, daca vrea sa cunosca alte persoana, facebook este o retea de socilizare?

| AlohaFromHawaii a răspuns:

Disperaţi,penibili.