| R100 a întrebat:

Ce parere aveti despre relatia la distanta?! happy Cine a trecut prin asa ceva...

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Aceste relatii in general nu rezista, am trecut si eu prin doua relatii la distanta, una a rezistat 5 ani, concluzia:5 ani pierduti din viata, pentru ce?

| R100 explică (pentru mona):

Exact...Pentru nimic. Pentru placerea de moment si atat.

| 00Alexy00 a răspuns:

Sincera sa fiu, eu nu prea am incredere la relatiile la distanta. Adica nu sti niciodata daca prietenul/prietena te inseala. Am o prietena care are o relatie la distanta si ii merge bine, dar acum depinde si de cat de mult va iubiti. happy

| R100 explică (pentru 00Alexy00):

Asa imi fac si eu ganduri de genul asta... fosta lui iubita se tot baga cu el in seama. Degeaba lui nu ii pasa cand aia e o disperata si mereu il cauta. El oricum nu imi spune lucrurile astea dar bine macar ca mi-am dat seama eu de ele. Mereu ma intreba de ce sunt suparata de ce m-am racit dar cand nu e langa mine nu e asa usor sa ii spun ce i-as spune in fata. E tare ciudat...

| 00Alexy00 a răspuns:

Atunci poti discuta cu el despre asta si va puneti amandoi de-acord cu ce veti face.