| adnreas09cta a întrebat:

Ce parere aveti despre relatiile ce incep virtual?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Adevarul crunt este ca sunt putine cazurile in care aceste relatii duc undeva.
Sunt insa persoane care aleg sa lupte pentru relatia lor, inlatura distanta si creeaza ceva frumos.
Fiecare decide pentru el daca suporta consecintele pentru ca sunt sacrificii multe de facut.
E mai degaba misiune de sfant sa faci asa ceva. Dar daca te simti implinit si simti ca asta vrei, da-i bataie. In cel mai rau caz o dai in bara si nu merge. Dar ai facut ce ai simtit. Regretul va cantari inmiit mai putin.
Conteaza foarte mult partenerul. Trebuie sa faceti amandoi sacrificii, sa comunicati mult, sa fiti sinceri si deschisi.

| ROB3RT89 a răspuns:

Depinde,cunosc personal un cuplu care s-au cunoscut in mediul virtual si au ajuns dupa 2-3 ani sa se casatoreasca.
Unele pot fi ok, altele pot incepe bine si se pot termina prost, depinde!

| Ƨirenia a răspuns:

Is aiurea

| Ƨirenia a răspuns:

Is aiurea.

| GoddessMaui a răspuns:

Glume amagitoare, daca se termina repede laughing

Răspuns utilizator avertizat
| iuli29 a răspuns:

Nu toate reusesc. Eu iti recomand sa iti cauti partener in viata reala(intelegi ce vreau sa spun). Virtual poti avea surprize

| Ionutzmovie a răspuns:

Pot fi inselatoare, pentru ca niciodata nu stii sigur cine este de cealalta parte a ecranului.

| Radueu a răspuns:

IN cele mai multe cazuri oameni isi bat joc de tine sau nu au chef de facut altceva...