| GoldandSilver a întrebat:

Ce parere aveti despre Rusia?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu as conduce in tara aia nici 5 m, e posibil sa fiu batut de 3 ori

| Seducatorul a răspuns:

Niste betivi! Traiasca VODKA laughing

| robijam a răspuns:

Tara de comunisti, inca, comunismul lor e ascuns sub masca democratiei fii sigur. Peisajele sunt frumoase pot spune.

| Wehes a răspuns:

Imi place accentu` lor.

| robijam a răspuns (pentru Wehes):

Cum vorbesc linistit si crezi ca se cearta laughing).

| GoldandSilver explică (pentru Wehes):

Mie nu.Imi place mai mult accentul englezesc si cel francez.

| Wehes a răspuns (pentru GoldandSilver):

Fiecare cu accentu lui =]]

| GoldandSilver explică (pentru Wehes):

Da, ai dreptate, fiecare cu gusturile lui.

| Datrot a răspuns:

Eu sunt rus venit in Romania de 4 ani. am 14 ani. este o tara foarte plina de ilegalitati. acolo toti copii fumeaza si se drogheaza. nu mai spun ca o gramada de copii si de neveste sunt batuti de barbatii lor sub influenta votcei.in fiecare seara se cearta cineva pe-afara.