| Park1Suin a întrebat:

Ce parere aveti despre Rusia si poporul rus? Spuneti tot ce credeti.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu am nimic personal cu ei, imi sunt indiferenti

| 0x11111051 a răspuns:

Un popor dezvoltat, si asta a dovedit in sec. al XX-XIX. Cu venirea comunistilor la putere, statul o cunoscut o mare dezvoltare. Cel mai bun tank in istorie, este sovieticul T-34.

| KateMiddleton a răspuns:

Pai,am si eu gene slavone(ruse)in fond vorbesc despre mine, asa ca tu ma caracterizezi, nu eu.

| Stelutza1990 a răspuns:

Si amorali. Imi pare rau sa spun asta. Nu au notiunea de familie cum avem noi, ci sunt pe interes.

| aquarising a răspuns:

Cand aud de rusi imi amintesc:
''Aici, in mama Rusie...''
=]]]]
Nu-i nimic personal. :p