| BogdanDavidZ a întrebat:

Ce parere aveti despre "smecherii" de 14-15 ani care fumeaza iarba si se mai si lauda ca o fac?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Lasa-i sa creada. laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i condamn pe copii, ca la 14-15 ani nu au creierul atat de dezvoltat sa poate discerne binele de rau, ii condamn pe parinti, ca nu-i urmaresc si nu-i controleaza, lasandu-i nesupravegheati chiar si noaptea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca te roade situatia lor? big grin

| aimullah123 a răspuns:

Au probleme si nu ar trebui sa fie judecati. Au foarte mare nevoie de ajutor de specialitate dar majoritatea nu apeleaza la un specialist. Dar tu, ce parere ai despre ei?

| Xdreaper21 a răspuns:

Le-as da bataie de nu ar stii ce e cu ei pana cand ii doare doar daca isi aduc aminte

| Jannah a răspuns:

Nu ma intereseaza

| DexOnline a răspuns:

Daca se lauda sunt chiar penibili... Altfel sa fumezi iarba nu e neapărat ceva rău.